Pociągami musicREGIO na Przystanek Woodstock!
Miłość, przyjaźń, muzyka i… musicREGIO! W tym roku Przewozy Regionalne, oficjalny przewoźnik XVIII Przystanku Woodstock, przygotowały dla fanów muzyki 64 dodatkowe pociągi, które połączą wiele polskich miast z Kostrzynem nad Odrą.

Najwięksi trzymają się razem. Dojazd pociągiem na Przystanek Woodstock, największy festiwal muzyczny w Europie, jak co roku zapewnią pociągi Przewozów Regionalnych – największego kolejowego przewoźnika pasażerskiego w Polsce. W zeszłym roku z pociągów musicREGIO skorzystało prawie 100 tysięcy fanów muzyki. W tym roku tradycyjnie Przewozy Regionalne przygotowały aż 64 dodatkowe pociągi, które zapewnią wygodny dojazd i powrót ze stolic ważniejszych regionów kraju i wielu innych miejscowości. Bezpośrednie pociągi do położonej w niedalekiej odległości od pól festiwalowych stacji Kostrzyn dojadą m.in. z Warszawy, Krakowa, Katowic, Opola, Gdyni, Olsztyna, Torunia, Bydgoszczy, Wrocławia, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Łodzi, Lublina i Białegostoku. Pierwsze pociągi dodatkowe wyruszą na trasy już 30 lipca.

Dla fanów formacji Vavamuffin, Machine Head, Piotrka Bukartyka, Sabatonu, Elektrycznych Gitar i wielu innych zespołów Przystanek Woodstock to ogromna dawka dobrej zabawy i towarzyszących jej pozytywnych emocji, dla organizatorów – olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne. Dysponujące wieloletnim doświadczeniem Przewozy Regionalne, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom festiwalowych gości, poza uruchomieniem dodatkowych pociągów, usprawnią komunikację z Kostrzynem m.in. poprzez wprowadzenie do ruchu na trasę Krzyż – Kostrzyn wielkopojemnych składów złożonych z wagonów piętrowych

Dojazd pociągiem na Woodstock to nie tylko podróż spędzona w gronie sprawdzonych przyjaciół i nowopoznanych, nadających na tych samych falach osób. To również oszczędność czasu i pieniędzy! Podróżujący tam i z powrotem zapłacą znacznie mniej. Ceny biletów sprzedawanych w ramach specjalnej taryfy będą niższe niż ceny biletów na pociągi interREGIO. Sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO ruszy we wtorek 24 lipca 2012 r. Zapraszamy do kas biletowych – i tych na stacjach, i tych wirtualnych, w internetowym systemie sprzedaży biletów!

Rozkład jazdy i cennik pociągów musicREGIO

Trasy przejazdu i strefy cenowe pociągów musicREGIO

Warunki korzystania z taryfy specjalnej w pociągach musicREGIO na Przystanek Woodstock