Inauguracja połączenia „Jasło - Komańcza – Jasło”

podkarpackie

W sobotę 1 sierpnia br. odbył się inauguracyjny przejazd pociągu REGIO na trasie Jasło – Komańcza.  W akcji promującej nowe połączenie w Bieszczady udział wzięła Pani Maria Kurowska Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego oraz lokalni samorządowcy. Kampanię społeczną na rzecz promocji weekendowych połączeń wspierało stowarzyszenie „Kocham Kolej”.

Trasa tego połączenia wiodła przez turystyczne miejscowości  regionu, toteż jadąc /na niektórych odcinkach z prędkością ok 50 km/h/ z okna autobusu szynowego można było podziwiać nienaruszone piękno przyrody i niepowtarzalne widoki.

W czasie przejazdu pracownicy Oddziału PR przeprowadzili kampanię informacyjno – promocyjną w zakresie: ofert handlowych na tańsze przejazdy, rozdawali ulotki z rozkładem jazdy i cenami biletów własnego opracowania oraz częstowali podróżnych słodyczami firmowymi. Pierwszy podróżny dokonujący zakupu biletu na przejazd został obdarowany zestawem gadżetów z logo „Przewozy Regionalne”.

Jak wynika z załączonych fotografii, akcja informacyjno-reklamowa cieszyła się dużym zainteresowaniem, a frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Nowe połączenie przypadło do gustu również miłośnikom dwóch kółek. Z naszej oferty promocyjnej skorzystało ok. 130 podróżnych.