Podróżuj taniej na Juwenalia w Poznaniu i inne festiwale!

wielkopolskie

Na największą studencką imprezę w Poznaniu najlepiej wybrać się pociągiem Przewozów Regionalnych. Nowa oferta „Kolej na rozrywkę” jest dostępna w internecie oraz w aplikacjach mobilnych i pozwala na dodatkowy rabat około 30% dla biletów do i z Poznania, na terenie Wielkopolski, w czasie trwania festiwalu Juwenalia.

Od 9 do 12 czerwca wszystkie bilety elektroniczne dla uczestników Juwenaliów w Poznaniu będą o około 30% tańsze! Wystarczy skorzystać z jednego z mobilnych kanałów sprzedaży biletów na pociągi Przewozów Regionalnych i podczas zakupu wpisać kod promocyjny: Juwenalia. Do ceny biletu zostanie doliczony 30-procentowy rabat!

To się opłaca!

Np. relacja Jarocin – Poznań Główny

normalny: 15,60 zł

studencki (51%):   7,64 zł

+ taryfa RAZEM w „Kolej na rozrywkę”:   5,35 zł.!

Bilety objęte promocją są dostępne:

  1. Na stronie: www.biletyregionalne.pl
  2. W aplikacji mobilnej Skycash
  3. W systemie KOLEO

Jak najtaniej dotrzeć na Juwenalia?

Pociąg to najtańszy i najbezpieczniejszy środek transportu, a studenci mogą kupować bilety ze zniżką 51%. Nowa promocja na czas Juwenaliów w Poznaniu to bilety tańsze jeszcze o około 30%. Promocja łączy się z ulgami ustawowymi i obowiązuje tylko na terenie Wielkopolski.

Jak skorzystać z promocji?

Aby kupić bilet w promocyjnej cenie, załóż konto na stronie www.biletyregionalne.pl (albo skorzystaj z dotychczasowego) lub zainstaluj aplikację mobilną SkyCash (konto zakładane do numeru telefonu, dwie formy płatności: przelew lub podpięcie karty płatniczej). System KOLEO może założyć konto np. do Twojego profilu na facebook.com lub Google.

Krok 1 z 3. Wybierz bilet jednorazowy i wskaż początek i koniec swojej podróży. Ofertę stosuje się do wszystkich relacji do lub z Poznania na terenie woj. wielkopolskiego, między 9 a 12 czerwca 2016.

Krok 2 z 3. Wybierz swoją ulgę ustawową. Na podstawie ważnej legitymacji studenckiej przysługuje Ci 51% zniżki.

Krok 2a z 3. Dokonaj wyboru najkorzystniejszej oferty dla swojego biletu. Wybierz „Kolej na rozrywkę”.

Krok 3 z 3. Sprawdź dane biletu, uzupełnij dane właściciela. Użyj hasła promocyjnego: Juwenalia („unikalne hasło dla oferty” w SkyCash)

Gdzie znaleźć bilet?

Po zakupach na stronie biletyregionalne.pl Twój promocyjny bilet znajduje się w zakładce „moje bilety”. W aplikacji SkyCash bilet jest gotowy do wyświetlenia w zakładce “kontrola biletów”.

Masz pytania?

Wszystkie kłopoty z zakupem biletu elektronicznego rozwiążemy razem z Wami na terenie Juwenaliów w Poznaniu! Zapraszamy do namiotu promocyjnego Przewozów Regionalnych, gdzie wytłumaczymy zasady promocji, podładujemy telefon, zainstalujemy potrzebną apkę i pokażemy, jak działają mobilne kanały sprzedaży biletów kolejowych, a bilety elektroniczne w razie potrzeby zostaną dla Was wydrukowane.

 

ZałącznikRozmiarData
Warunki taryfowe oferty "Kolej na rozrywkę"116.63 KB2016-06-08
Wykaz stacji496.1 KB2016-06-08