EUROKRYSTYNY 2012 - w Rzeszowie /12-14.03.2012r./.

podkarpackie

W tym roku na XV Jubileuszowy ZJAZD KRYSTYN, kilkaset z nich, przyjechalo do Rzeszowa. Zjazdy zapoczątkowała Krystyna Bochenek, wicemarszałek Senatu RP, dziennikarka, twórczyni ogólnopolskiego dyktanda, która zginęła tragicznie w katastrofie smoleńskiej.
To liczne grono Krystyn – o różnych profesjach, od sławnych po zwyczajne kobiety, m.in.: znane aktorki, pisarki, piosenkarki, lekarki, sportsmenki, parlamentarzystki – otrzymało od Prezydenta Miasta symboliczny klucz do bram Miasta Rzeszowa.
Podczas tradycyjnych imprez, koncertów oraz biesiad w samym mieście i całym regionie – Krystyny paradowały niczym dwórki królewskie w stylizowanych nakryciach głowy, w stylowych, szytych specjalnie na tę okazję, sukniach oraz strojach teatralnych i historycznych.

W tej tak licznej ogólnopolskiej, a nawet światowej imprezie, uczestniczył Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych. Wszystkie Solenizantki, które przybywały do Rzeszowa pociągami, były serdecznie witane poprzez wygłaszanie, specjalnie na tą okoliczność przygotowanych, komunikatów megafonowych. Od samego początku imprezom nieodłącznie towarzyszyły wyeksponowane przez organizatorów dwa roll-upy naszej Spółki. Logo Spółki Przewozy Regionalne umieszczone zostało na jednym z pierwszych miejsc wśród sponsorów i partnerów medialnych /TVP Rzeszów, TVP Polonia, Polskie Radio Rzeszów/, wymienionych na stronie www.krystynazrzeszowa.pl.
Również bezpośredni udział w imprezie wzięli przedstawiciele Podkarpackiego Zakładu; Kierownictwo w konferencjach naukowych, a pracownicy Działu Marketingu i Sprzedaży poprzez zorganizowanie stoiska firmowego w jednej z imprez zorganizowanej w największej Rzeszowskiej Galerii „Millenium Hall”. Można powiedzieć, że nasze stoisko zawsze cieszyło się wielkim zainteresowaniem, ale tak ogromnego jak na święcie Krystyn, jeszcze nie było. 

 Foto